SmartGPS SG790 EU: nawigacja samochodowa

Jakub Kornacki
SmartGPS SG790 EU: nawigacja samochodowa

SmartGPS SG790 EU to innowacyjna nawigacja samochodowa, która może okazać się pomocnikiem w każdej podróży. Urządzenie ma duży i czytelny ekran, a także 256 GB RAM-u.

0

SG790 CAM EU 7cali (3)W najnowszej nawigacji samochodowej zastosowano mapy Europy OpenStreetMaps, których nabywca zyskuje darmową aktualizację przez cały okres użytkowania. Oprócz tego producent zainstalował również system MapFactor Navigator. Warto podkreślić, że urządzenie jest całkowicie odblokowane, co oznacza, że użytkownik w każdej chwili może również wgrać do niego dowolne programy nawigacyjne.SG790 CAM EU 7cali

SmartGPS SG790 EU został wyposażony we wbudowany transmiter FM, który poprzez samochodowy system car audio umożliwia odsłuchiwanie komend głosowych. Sercem urządzenia jest dwurdzeniowy procesor Mstar 2531A o częstotliwości taktowania 800 MHZ, który zapewnia szybką i niczym nie zakłóconą pracę urządzenia. SmartGPS SG790 EU wyposażono w 256 GB pamięci RAM, a także 7-calowy ekran. Urządzenie prezentuje się stylowo i nowocześnie.

Nawigacje SmartGPS znajdziesz tutaj.

Źródło: SmartGPS, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.