Snow Joe iON13SS: elektryczna odśnieżarka

Marek Cekaw
Snow Joe iON13SS: elektryczna odśnieżarka

Posiadacze domów każdej zimy mają problem z usunięciem z podjazdu i chodnika przed domem, nagromadzonego tam śniegu. Tę pracę może nam ułatwić produkt o nawie Snow Joe iON13SS.

0

Jest to bardzo potężna, elektryczna odświeżarka, która zgarnia śnieg i odrzuca na bok, pozwalając szybko i sprawnie usunąć go z niewielkiego obszaru. Idealnie nadaje się do odśnieżania chodników, schodów, tarasów itp.

Sprzęt jest zasilany 40 Ah baterią EcoSharp, więc jest niezwykle wygodny w użyciu, ponieważ nie trzeba ciągnąć za sobą długiego przewodu. Użytkownik nie musi też martwić się o smarowanie silnika, co jest koniecznością w przypadku odśnieżarek spalinowych.

Dwa wbudowane ostrza sprawnie odrzucają śnieg na odległość nawet 7 metrów, oczyszczając obszar o wymiarach 33,8 x 15,6 cm. Napędza je bezszczotkowy silnik o mocy 500 W, który jest w stanie w ciągu minuty przerzucić aż 136 kg śniegu.

Snow Joe iON13SS oferowany jest w cenie 120 dolarów. Dostępny jest też w wersji hybrydowej, który może być zasilany z sieci elektrycznej lub akumulatora.

Snow Joe iON13SS 1

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.