Somabar - nasz domowy barman

Marek Cekaw
Somabar - nasz domowy barman

Somabar jest urządzeniem, które przyda się w domu, gdzie często organizowane są imprezy. Jest to bowiem robot pełniący rolę naszego domowego barmana, który potrafi realizować zamówienia gości na określone drinki.

0

Domowe imprezy wymagają nie tylko odpowiedniej oprawy, lecz także spełniania potrzeb gości w zakresie dostępności drinków. Jeżeli sami nie potrafimy zbyt dobrze ich przyrządzać, zawsze możemy skorzystać z pomocy nowoczesnych technologii, takich jak Somabar, która jest domowym robotem zaprojektowanym do robienia koktajli i drinków.

Maszyna dysponuje modułem WiFi, który łączy się z naszą domową siecią, jak również ze smartfonami na platformach iOS oraz Android. Wystarczy tylko zainstalować w telefonie specjalną aplikację, wypełnić zbiorniki maszyny ulubionymi składnikami i już można zacząć imprezę.

Zbiorników jest łącznie siedem i możemy nalać do nich dowolne alkohole lub soki, których będziemy potrzebować do drinków. Maszyna po wybraniu odpowiedniego napoju, pobierze z każdego odpowiednią ilość płynu, a następnie zmiksuje całość, by na końcu wlać do szklanki. Całość trwa poniżej pięciu sekund.
Wbudowane w robota oprogramowanie pozwala korzystać z już zaprogramowanych przepisów, lub też samodzielnie tworzyć zupełnie nowe.

Somabar pojawi się w sprzedaży w lipcu przyszłego roku i kosztować ma 699 dolarów.

somabar1

somabar2

Źródło: Kickstarter.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.