Sonicgrace: internetowe radio z ekranem dotykowym

Marek Cekaw
Sonicgrace: internetowe radio z ekranem dotykowym

Internetowe radia staja się coraz częstszym widokiem w naszych domach, gdyż oferują dostęp do znacznie szerszej oferty muzycznej. Jednym z nowych produktów tego typu jest radio firmy Sonicgrace, które charakteryzuje się bardzo ciekawym wyposażeniem.

0

Stylistyka urządzenia nie jest specjalnie wyszukana. Mamy tu do czynienia z kwadratowym pudełkiem o wymiarach 15,2 x 20,6 x 13,9 cm. W jego wnętrzu zainstalowano dwa głośniki szerokopasmowe oraz jeden niskotonowy, pracujące w konfiguracji 2.1, o łącznej mocy 40 W.

Sonicgrace1

Najbardziej interesującym elementem tego internetowego radia jest jednak 8-calowy ekran dotykowy wbudowany w górną część obudowy. Wyświetlacz z matrycą IPS ma rozdzielczość 1280 x 800 pikseli i bardzo wysoki kontrast, nasycenie kolorów oraz duże kąty widzenia.

Przeznaczony jest do sterowania funkcjami radioodbiornika oraz wielu innych jego funkcji, gdyż nie jest to tylko internetowe radio. Sprzęt ma bowiem wbudowany odtwarzacz muzyczny, czytnik audiobooków, odtwarzacz wideo, zegarek z budzikiem, a także dostarcza prognozę pogody.

Sonicgrace2

Dodatkowo może pełnić funkcję banki energii, gdyż zasilany jest wbudowanym akumulatorem litowo-polimerowym o pojemności aż 12000 mAh. Wystarcza on do słuchania muzyki przez maksymalnie 8 godzin, a w razie potrzeby naładuje naszego iPhone'a.

Produkt oferowany jest w cenie 200 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.