Sonoro Stereo 2: zaawansowany system audio

Jakub Kornacki
Sonoro Stereo 2: zaawansowany system audio

Zaawansowany system muzyczny Sonoro Stereo 2 oferuje użytkownikom wiele ciekawych możliwości. Eleganckie i stylowe urządzenie sterowane jest ciekawym oświetleniem sonoroLIGHT.

0

Sonoro Stereo 2 jest kompaktowych rozmiarów systemem audio pracującym w konfiguracji 2.1. Urządzenie jest w stanie stworzyć precyzyjną, szczegółową i krystalicznie czystą linię melodyczną dzięki zastosowanemu specjalnemu układowi nagłośnienia, który współpracuje z wbudowanym subwooferem.

STEREO-2-front-sg

Sercem Sonoro Stereo 2 są zaawansowane przetworniki, które współpracują z cyfrowym procesorem dźwięku (DSP). Wysokiej jakości brzmienie wydobywane jest z dwóch szerokopasmowych głośników o średnicy 76 mm, natomiast potęgę oraz głębię niskich częstotliwości można uzyskać ze 102-milimetrowego subwoofera. Do dyspozycji użytkowników przeznaczono specjalny korektor, dzięki któremu istnieje możliwość dostosowania brzmienia basów oraz sopranu.

STEREO-2-links-wg

Sonoro Stereo 2 oferuje wiele możliwości strumieniowania plików muzycznych. Wśród nich znajduje się odtwarzacz CD, cyfrowy tuner DAB+, port USB, a także standardowe wejście audio. Wbudowany moduł technologii Bluetooth pozwala na bezprzewodowe nawiązanie połączenia z wybranymi odtwarzaczami muzycznymi.

STEREO-2-hinten-rd

Sonoro Stereo 2 ma kompaktową konstrukcję, która zamknięta jest w obudowie wykonanej z fortepianowego wykończenia w ślicznym, polerowanym odcieniu. Na frontowej części urządzenia znajduje się duży i czytelny wyświetlacz, a także najważniejsze przyciski funkcyjne. Urządzenie prezentuje się elegancko i ponadczasowo.

System muzyczny Sonoro Stereo 2 jest dostępny w cenie 3399 zł.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą producenta.

Źródło: Sonoro, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.