Sonoro zapowiada nowe produkty z rodziny Smart Line

Marek Cekaw
Sonoro zapowiada nowe produkty z rodziny Smart Line

Firma Sonoro zapowiedziała nowe modele urządzeń z rodziny Smart Line. Produkty nazywają się Sonoro Stream, Sonoro Relax i Sonoro Meisterstück, a w sprzedaży dostępne będą jeszcze w tym miesiącu.

0

Sonos z okazji zbliżającej się gwiazdki, postanowiło wprowadzić do sprzedaży kilka produktów, licząc na to, że klienci zechcą mieć je pod choinką. Producent zaprezentował trzy zupełnie nowe urządzenia, mianowicie Sonoro Stream, Sonoro Relax i Sonoro Meisterstück, które wchodzą właśnie do sprzedaży.

Pierwszym z produktów jest internetowe radio Stream, wyposażone w technologię Bluetooth oraz WiFi. Dzięki temu może nie tylko streamować muzykę ze smartfonów i oferować dostęp do internetowych rozgłośni, ale też odtwarzać muzykę z serwisu Spotify Connect.

Smart Line1

Produkt dysponuje 7,5 cm przetwornikiem z dwoma pasywnymi radiatorami i został zaprojektowany do używania w dowolnym miejscu domu, nawet w łazience. Ma więc wodoodporny pilot, który nie uszkodzi się, nawet jeśli będziemy korzystać ze sprzętu w wannie. Stream oferowany jest w cenie 220 funtów.

Model Relax ma bardzo podobną funkcjonalność do Stream, a główną różnicą są dodatkowo wbudowane dźwięki natury, które pozwolą nam się wyciszyć. Prócz tego może śledzić do 10 playlist na Spotify oraz dysponuje pamięcią pozwalającą zapisać do 40 stacji radiowych FM, DAB lub radia internetowego. Ten model kupimy za 330 funtów.

Smart Line2

Najdroższym i najlepiej wyposażonym sprzętem jest Sonoro Meisterstück. Urządzenie oferowane w cenie 900 funtów, ma cztery przetworniki zasilane wzmacniaczem klasy D. Dysponuje także odtwarzaczem CD, Bluetooth aptX oraz funkcją odtwarzania muzyki z nośników USB.

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.