Sonos zintegruje swe głośniki z Siri

Marek Cekaw
Sonos zintegruje swe głośniki z Siri

Obecnie na sklepowych półkach pojawia się coraz więcej sprzętu audio, wzbogaconego o współpracę z głosowymi asystentami. Pójście w tym kierunku planuje również marka Sonos, znana z produkcji domowych głośników bezprzewodowych.

0

W ostatnim czasie coraz trudniej jest znaleźć sprzęt audio, którego producent nie wzbogacił go o współpracę z którymś z głosowych asystentów. Takie wyposażenie jest już obecne nie tylko w inteligentnych głośnikach, ale spotkać można je również w amplitunerach kina domowego oraz nowoczesnych telewizorach. Wkrótce powinno pojawić się również w popularnych głośnikach firmy Sonos.

Patrick Spence, dyrektor generalny przedsiębiorstwa zasugerował, że wkrótce jego produkty zostaną wzbogacone we współpracę z Siri. Ten asystent, obok Alexy jest obecnie jednym z najbardziej funkcjonalnych jeśli chodzi o systemy sterowania domowym sprzętem. Poza tym Sonos ściśle współpracuje z firmą z Cupertino, więc zintegrowanie go ze swymi głośnikami przyniesie wiele korzyści dla ich posiadaczy.

Na razie nie wiadomo kiedy miałoby to nastąpić, ale miejmy nadzieję, że wkrótce poznamy więcej szczegółów.

Sonos Open1

Źródło: Ubergizmo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.