Sony α68: precyzyjny aparat fotograficzny

Jakub Kornacki
Sony α68: precyzyjny aparat fotograficzny

Wysokiej jakości aparat fotograficzny Sony α68 został stworzony z myślą specjalnie o tych, którzy chcieliby osiągnąć jeszcze więcej możliwości z urządzeń z wymienną optyką (obiektywów) z mocowaniem typu A. Funkcjonalny kompakt wykorzystuje wiele zaawansowanych rozwiązań technologicznych.

0

Sony α68 wykorzystuje 24-megapikselowy zaawansowany przetwornik obrazu APS-C Exmor CMOS o szerokim zakresie czułości ISO: od 100 do 25 600. Wydajny przetwornik współpracuje z szybkim procesorem obrazu Sony BIONZ X. Użytkownik może uzyskać szczegółowe zdjęcia za pomocą technologii reprodukcji szczegółów, kompensacji dyfrakcji oraz strefowej redukcji szumu. Oprócz wykonywania wysokiej jakości fotografii istnieje możliwość rejestrowania filmów o wysokim standardzie rozdzielczości Full HD 1080p.ut1

Producent zastosował wyraźny wizjer OLED Tru-Finder, który ułatwia uchwycenie idealnych ujęć fotograficznych. Dodatkowo użytkownik ma do dyspozycji 2,7-calowy ekran LCD, który staje się niezwykle przydatny podczas wykonywania fotografii z niestandardowych pozycji. Użytkownik może go odchylić o 135° w górę i o 55° w dół. Skutki drgań ręki są perfekcyjnie eliminowane poprzez zastosowanie stabilizacji SteadyShot INSIDE.ut

Sony α68 został wyposażony w wiele zaawansowanych rozwiązań technologicznych, a także funkcjonalnych możliwości. Wykorzystanie systemu 4D FOCUS umożliwia szybkie i dokładnie ustawienie odpowiedniej ostrości. Producent zastosował stopkę Multi Interface i złącze Multi Terminal, dzięki którym użytkownik może podłączyć cały wachlarz sprzedawanych oddzielnie akcesoriów, takich jak lamp błyskowych i wideo, pilotów czy mikrofonów.

Zaawansowany aparat fotograficzny Sony α68 pojawi się w sprzedaży na początku marca 2016 roku. Jego cena będzie wynosiła około 2800 zł.

Źródło: Sony, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.