Sony CMT-X5CD - prosty i elegancki system audio

Marek Cekaw
Sony CMT-X5CD - prosty i elegancki system audio

Aby posłuchać muzyki w domowym zaciszu, wcale nie musimy od razu kupować zaawansowanego amplituera oraz dużego zestawu głośników. Jeśli nie mamy ani pieniędzy ani miejsca w domu, zbliżone doznania zapewni nam coś znacznie mniejszego, np. Sony CMT-X5CD.

0

To najnowszy, bardzo kompaktowy (385 x 178 x 81 cm) zestaw audio o mocy 40 W, oferujący wszystko co potrzeba do słuchania muzyki w domowym zaciszu. Produkt dostępny jest w dwóch wersjach. Za wyposażony w Bluetooth model CMT-X5CD zapłacimy 1 099,01 zł, natomiast posiadający WiFi model CMT-X7CD kosztuje 1 499,00 zł.

System wyposażony w poprawiającą brzmienie technologię Clear Audio+ posiada także wzmacniacz cyfrowegy S-Master, a współpracuje z odtwarzaczami przenośnymi, smartfonami, pecetem, a także nośnikami USB. Obsługuje kodeki apt-X/AAC, wspiera technologię NFC oraz posiada tuner FM/AM.

Producent zainstalował w nim także odtwarzacz CD, a całość zamknął w minimalistycznej czarnej obudowie, która nie rzuca się w oczy, świetnie wtapiając się w tło.

sony_audio1

sony_audio2

sony_audio3

Źródło: Sony.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.