Sony LSPX-P1 - duży obraz z małego projektora

Marek Cekaw
Sony LSPX-P1 - duży obraz z małego projektora

Przyzwyczailiśmy się, że projektory multimedialne to urządzenia o sporych rozmiarach, wytwarzające podczas pracy niemały hałas, które w dodatku muszą znajdować się w dużej odległości od ekranu. LSPX-P1 firmy Sony jest przeciwieństwem wszystkich tych urządzeń.

0

LSPX-P1 to przenośny projektor krótkiego rzutu, który został stworzony po to, by zapewniać duży i wyraźny obraz nawet wówczas, gdy znajduje się blisko ściany. Producent zapewnia, że urządzenie jest w stanie wyświetlić obraz o maksymalnej przekątnej 80" już z odległości zaledwie 57 cm. Jest ono przy tym bardzo małe, gdyż jego wymiary wynoszą 8,1 x 13,1 x 13,1 cm, zaś lampa daje jasność 100 lumenów.

Sony LSPX-P1 1

Obraz prezentowany jest w maksymalnej rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, a dodatkowo jest także wejście HDMI, przy pomocy którego możemy odtwarzać materiał z komputera. Możemy go też podłączyć z pecetem za pośrednictwem bezprzewodowego huba, a w podobny sposób podepniemy także telewizor. Sprzęt ma również moduł Bluetooth LE, więc może automatycznie odtwarzać pliki znajdujące się w pamięci smartfona, gdy tylko oba urządzenia zbliżą się do siebie.

Sony LSPX-P1 2

Multimedia mogą być przechowywane we wbudowanej pamięci o pojemności 4 GB, natomiast bateria, w którą projektor został wyposażony, pozwala mu pracować przez około dwie godziny.

Sony LSPX-P1 3

Sony LSPX-P1 będzie mieć swą premierę już 13 lutego i ma być oferowany w cenie około 800 dolarów.

Źródło: Ubergizmo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.