Sony SNC-VM642R: kamera Full HD o wzmocnionej konstrukcji

Jakub Kornacki
Sony SNC-VM642R: kamera Full HD o wzmocnionej konstrukcji

Sieciowa mimikamera kopułkowa IP Sony SNC-VM642R została przeznaczona do zewnętrznego monitoringu. Zaawansowane technologicznie urządzenie rejestruje materiał w jakości Full HD 1080p.

0

Jeżeli warto nam na zewnętrznym, pewnym monitoringu w dobrej jakości, warto zainwestować w urządzenie, które będzie ku temu spełniało wszystkie wymogi. Taka właśnie jest minikamera kopułkowa IP Sony SNC-VM642R, która gwarantuje całodobowy monitoring zewnętrzny w każdych warunkach pogodowych.

Sony SNC-VM642R rejestruje wyraźny, szczegółowy materiał w jakości Full HD 1080p przez całą dobę. Urządzenie jest w pełni odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, akty wandalizmu, jak i najtrudniejsze warunki pogodowe. Niewielka ilość szumów występująca podczas rejestracji materiału gwarantuje jego najlepszą jakość.43Sony SNC-VM642R została wyposażona w szereg autorskich rozwiązań technologicznych opracowanych przez producenta, dzięki którym można liczyć na szczegółowy obraz zarówno w dzień, jak i w nocy. To wszystko między innymi za sprawą wydajnego przetwornika obrazu CMOS Exmor R typu 1/2,8". Maksymalna prędkość rejestrowanego obrazu wynosi 60 klatek na sekundę - wpływa to na płynność dynamicznie poruszających się obiektów.

Kamera jest w stanie rejestrować obraz w zupełnej ciemności za sprawą zastosowanego wbudowanego promiennika podczerwieni, który współpracuje z technologią Advanced IR. Producent zaznacza, że urządzenie jest w stanie zarejestrować obiekty znajdujące się w ciemności w odległości do 100 metrów.

Źródło: Sony, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.