Sony STR-DH790: wielokanałowy amplituner do kina domowego

Jakub Kornacki
Sony STR-DH790: wielokanałowy amplituner do kina domowego

Sony STR-DH790 jest wielokanałowym amplitunerem przeznaczonym do kina domowego. Wszelkiego rodzaju zaawansowane rozwiązania technologiczne, które zostały w nim zastosowane, oferują najwyższej jakości brzmienie podczas oglądania filmów czy słuchania muzyki.

0

Wielokanałowy amplituner do kina domowego Sony STR-DH790 zapewni prawdziwe kinowe emocje bez konieczności opuszczania własnego mieszkania. Zaawansowane technologicznie urządzenie charakteryzuje elastyczność w konfigurowaniu kanałów dźwięku. Urządzenie może pracować w maksymalnej konfiguracji 5.1.2. Producent zapewnia, że amplituner ten reprodukuje dźwięk o dużej mocy, który można dostosować do indywidualnych zapotrzebowań.STR-DH790_Cw-Mid

Sony STR-DH790 zastosowano system automatycznej kalibracji Advanced D.C.A.C (Digital Cinema Auto Calibration), którego głównym zadaniem jest optymalizowanie wszelkich parametrów dźwięku. Na wyposażeniu zestawu znajduje się mikrofon, przy użyciu którego istnieje możliwość określenia właściwości akustycznych pomieszczenia, w którym ma być zainstalowany nowy amplituner. 

STR-DH790_CS-series_situation-Mid

Źródłem wysokiej jakości brzmienie oferowanego przez Sony STR-DH790 jest szereg zastosowanych rozwiązań technologicznych, wśród których prym wiodą systemy Dolby Atmos i DTS:X. Warto również zwrócić na kompaktową formę oraz estetyczne wykończenie nowego amplitunera, który z łatwością wkomponuje się w każde wnętrze. Urządzenie trafi do sprzedaży wiosną, a jego cena jest jeszcze nieznana.

Amplitunery marki Sony znajdziesz tutaj.

Źródło: Sony, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.