Sony UBP-X700: profesjonalny odtwarzacz Blu-ray 4K Ultra HD

Jakub Kornacki
Sony UBP-X700: profesjonalny odtwarzacz Blu-ray 4K Ultra HD

W ofercie marki Sony pojawił się nowy odtwarzacz Blu-ray 4K Ultra HD. Najnowszy Sony UBP-X700 oferuje dużo szerszy zakres barw, kontrast oraz jasność w porównaniu do swoich poprzedników.

0

Sony UBP-X700 wyznacza zupełnie nową jakość obrazowania. Niewielkich rozmiarów urządzenie sprawia, ze w domowym zaciszu będziemy mogli poczuć magię kina domowego. Obraz oferowany przez najnowszy odtwarzacz Blu-ray jest bardzo szczegółowy. Producent podkreśla, że obraz oferowany Sony UBP-X700 jest bardzo rzeczywisty. Sony UBP-X700 ma niewielkich rozmiarów elegancką obudowę. Urządzenie z łatwością wkomponuje się w każde wnętrze. UBP-X700_cw-Mid 1 (1)

Sony UBP-X700 zastosowano szereg zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Wśród nich znajduje się między innymi obsługa formatów HDR10 i Dolby Vision. To właśnie one sprawiają, że obraz w jakości HDR jest zoptymalizowany w celu zapewnienia maksymalnej szczegółowości, kolorystyki oraz jasności.

UBP-X700_Situation03-Mid

Sony UBP-X700 został przystosowany do współpracy z różnymi serwisami oferującymi strumieniowe przesyłanie obrazu 4K, takimi jak np. Netflix, Prime Video czy YouTube. Warto podkreślić, że nowe urządzenie obsługuje wiele popularnych formatów audio i wideo, np. MP4, DSD i FLAC. 

Sony UBP-X700 wiosną trafi do sprzedaży. Jego cena jest jeszcze nieznana.
Zachęcamy do zapoznania się z obecną ofertą odtwarzaczy Blu-ray marki Sony.

Źródło: Sony, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.