Sony UBP-X800: premiera nowego odtwarzacza już w marcu

Marek Cekaw
Sony UBP-X800: premiera nowego odtwarzacza już w marcu

Już od przyszłego miesiąca fani oglądania filmów w domowym zaciszu, będą mogli zakupić najnowszy model odtwarzacza płyt formatu 4K Blu-ray firmy Sony. Produkt trafi do amerykańskich sklepów już na początku marca i będzie oferowany w przystępnej cenie 299,99 dolarów.

0

Podczas tegorocznych targów elektroniki użytkowej w Las Vegas, mieliśmy okazję poznać najnowszy odtwarzacz płyt 4K Blu-ray firmy Sony. Model UBP-X800 przeznaczony jest dla najbardziej wymagających fanów filmów, którzy chcieliby cieszyć się w domowym zaciszu filmami w jakości obrazu dostępnej dotychczas tylko w kinie.

Jest to pierwszy odtwarzacz japońskiego koncernu, na którym będziemy mogli obejrzeć film w rozdzielczości 4K, zapisany na płycie Blu-ray. Naturalnie to nie jedyny nośnik obsługiwany przez to urządzenie, gdyż producent deklaruje, że współpracuje ono z praktycznie wszystkimi dostępnymi na rynku formatami, nie wyłączając Super Audio CD oraz Blu-ray 3D.

UBP-X800_cw

Sony UBP-X800 na rynku amerykańskim dostępny będzie w cenie 299,99 dolarów i w sklepach pojawi się w marcu. Już teraz na stronie producenta można go jednak zamówić w przedsprzedaży.

UBP-X800_Front1

Oprócz nowego odtwarzacza, w tym samym czasie zadebiutują również najnowsze telewizory tej firmy, w tym także modele XBR-X800E, XBR-X850E oraz XBR-X900E. Ich ceny wynoszą od 999,99 do 7,499 w zależności od modelu.

Źródło: Ubergizmo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.