Sony VCT-SGR1: uchwyt do aparatów z serii RX0 i RX100

Jakub Kornacki
Sony VCT-SGR1: uchwyt do aparatów z serii RX0 i RX100

Sony VCT-SGR1 to miniaturowy, uniwersalny uchwyt, który został przeznaczony do współpracy z aparatami z serii RX0 i RX100.

0

Sony VCT-SGR1 to uchwyt, dzięki któremu można wykonywać fotografie w orientacji pionowej. Uniwersalne urządzenie montuje się na aparatach Sony z serii RX0 i RX100i z użyciem złącza Multi Terminal/Micro USB. Model może być wykorzystywany podczas tworzenia popularnych blogów wideo, fotografowaniu i filmowaniu w podróży, wykonywaniu autoportretów i w wielu innych sytuacjach.nr

Sony VCT-SGR1 ma ergonomiczną konstrukcję, która bardzo dobrze leży w dłoni. Mały, lekki i poręczny uchwyt oferuje możliwość regulacji kąta w zakresie od 70o w górę do 100o w dół. To z kolei pozwala na wykorzystanie różnych perspektyw podczas filmowania.

Na uchwycie znajduje się kilka przycisków funkcyjnych: spustu migawki, włączania/wyłączania nagrywania i zoomu. Są one przystosowane do obsługi zarówno przez osoby prawo-, jak i leworęczne. Istnieje możliwość rozłożenia dolnej części uchwytu. Wówczas zamienia on się w niewielki statyw, który bardzo dobrze sprawdzi się podczas wykonywania fotografii.

Akcesoria fotograficzne znajdziesz tutaj.

Źródło: Sony, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.