Sony podczas Łódź Design Festival 2016

Jakub Kornacki
Sony podczas Łódź Design Festival 2016

Od 13 do 20 października bieżącego roku trwać będzie Łódź Design Festival 2016. Wydarzenie to jest wyjątkową okazją dla projektantów oraz architektów na zaprezentowanie swoich najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Udział w imprezie zapowiedziała firma Sony.

0

Łódź Design Festival 2016 jest ogromnym wydarzeniem, które skupi wokół siebie największych przedstawicieli elektroniki użytkowej w jednym miejscu. Przez okrągły tydzień będziemy mieli okazję zapoznać się z licznymi wystawami, warsztatami oraz pokazami najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Festiwal uznawany jest za jedno z największych tego typu eventów w Europie środkowo-wschodniej. Wydarzenie odbędzie się w Art Inkubator przy ul. Tymienieckiego 3 w Łodzi.

Sony_100_Bravia_03

W dniu otwarcia Łódź Design Festival 2016 odbędzie się wyjątkowy pokaz nowoczesnego projektora multimedialnego do kina domowego 4K Sony – VPL-VW550ES. Luksusowe, bardzo zaawansowane technologicznie urządzenie będzie dostępne dla publiczności w dniach 13-16 października.

Sony_VPL-VW550ES_Foto_Michael_B_Rehders

Firma Sony zapowiedziała również prezentację wyjątkowego, 85-calowego profesjonalnego monitora Sony Bravia B2B, a także wielu laserowych projektorów multimedialnych oraz kamer SRG. Tym, którym nie uda się dotrzeć do Łodzi, profesjonalny sprzęt uda się również zobaczyć przy okazji streamingu w czasie rzeczywistym.

Źródło: Sony, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.