Sound-vessel: elegancki głośnik przenośny

Marek Cekaw
Sound-vessel: elegancki głośnik przenośny

Sound-vessel, to nowatorski głośnik przenośny, umożliwiający stworzenie systemu audio o nieograniczonej liczbie głośników. Produkt o eleganckim wzornictwie, pojawi się w sprzedaży już w październiku tego roku.

0

Największą bolączką głośników bezprzewodowych jest stosunkowo słaba moc dźwięku. Niektórzy producenci rozwiązują ten problem poprzez łączenie kilku głośników w jeden system muzyczny. Zazwyczaj można jednak połączyć ich tylko parę, ale najnowszy głośnik Sound-vessel, nie ma w tej materii żadnych ograniczeń.

Sound-vessel to jeden z najnowszych projektów realizowanych na platformie Indiegogo. Jest to stylowy głośnik bezprzewodowy o bardzo eleganckim wzornictwie, podkreślanym przez metaliczne akcenty. Stylu dodaje mu także skórzany pasek przymocowany do obudowy, który ułatwia przenoszenie sprzętu.

Sound-vessel1

Głośnik wyposażono w dwa 32 mm tweetery, jeden 70 woofer oraz drugi woofer o średnicy 65 mm. Zastosowano tu również technologię Bluetooth 4.2 aptX, obsługę formatów audio o rozdzielczości 24bit/192kHz, a także system ACC Hi-Fidelity. Najciekawszą jego funkcją jest jednak łączenie głośników. Przy pomocy Bluetooth można sparować ze sobą dwa głośniki, uzyskując dźwięk stereo. Jeśli jednak skorzystamy z gniazda AUX, wówczas możemy połączyć ze sobą nieograniczoną liczbę głośników, tworząc jeden duży system audio.

Sound-vessel2

Produkt ma także wbudowany czytnik kart microSD, a więc może samodzielnie odtwarzać muzykę. A wbudowana bateria o pojemności 6400 mAh, zapewnia pracę przez maksymalnie 12 godzin.

Sound-vessel3

Głośnik do sprzedaży trafi już w październiku, a można go już zamawiać w przedsprzedaży w cenie 188 dolarów. Więcej informacji na temat produktu znajdziecie na stronie Indiegogo.

Źródło: Indiegogo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.