SoundMAGIC P22BT: bezprzewodowe słuchawki wokółuszne

Jakub Kornacki
SoundMAGIC P22BT: bezprzewodowe słuchawki wokółuszne

Bezprzewodowa konstrukcja wokółuszna najnowszych słuchawek SoundMAGIC P22BT sprawia, że ruchy użytkownika nie są w żadnym stopniu ograniczone. Model gwarantuje naprawdę dobre brzmienie.

0

Sercem wysokiej jakości brzmienia w najnowszych słuchawkach są 40-milimetrowe dynamiczne przetworniki neodymowe. Pasmo przenoszenia odtwarzanych plików muzycznych mieści się w granicach od 30 do 20 000 Hz. Oporność urządzenia wynosi 32 Ohmy, natomiast czułość oscyluje w granicach 95 dB. Kompaktowych rozmiarów słuchawki ważą zaledwie 85 g, a ich maksymalna moc wejściowa wynosi 100 mW.SoundMAGIC_P22BT_1

SoundMAGIC P22BT nawiązują bezprzewodową łączność z wybranymi odtwarzaczami muzycznymi za pośrednictwem technologii Bluetooth w wersji 4.1. Czas pracy na baterii jest imponujący i sięga nawet 20 godzin. Z kolei słuchawki w trybie czuwania mogą funkcjonować nawet przez 640 godzin.

SoundMAGIC_P22BT_2

Na uwagę zasługuje również składana konstrukcja najnowszych słuchawek. Zajmują one niewiele miejsca, a jednocześnie są zabezpieczone podczas transportu. Warto również zwrócić uwagę na zastosowane przez producenta miękkie wykończenie nauszników, które nie powoduje efektu zmęczenia nawet podczas wielogodzinnych sesji muzycznych, a dodatkowo jest komfortowe podczas długotrwałego użytkowania oraz doskonale izoluje hałasy zewnętrzne.

Słuchawki SoundMagic znajdziesz tutaj.

Źródło: SoundMagic, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.