SoundPEATS Q12: eleganckie słuchawki dla kobiet

Marek Cekaw
SoundPEATS Q12: eleganckie słuchawki dla kobiet

Nie wszystkie słuchawki bezprzewodowe wyglądają zwyczajnie. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, które spodobają się przede wszystkim kobietom, gdyż mogą także pełnić funkcję eleganckiej biżuterii.

0

Takim produktem są najnowsze słuchawki bezprzewodowe SoundPEATS Q12, przeznaczone dla aktywnych użytkowników. W tym wypadku adresowane są do przedstawicielek płci pięknej, gdyż projektanci zadbali zastosowanie odpowiednich zdobień, które przypadną im do gustu.

SoundPEATS Q12 1

Obudowy słuchawek zostały bowiem wyłożone kryształkami Swarovskiego, które nadają sprzętowi drapieżnego wyglądu. Oczywiście obudowa jest odporna na pot, a przy tym bardzo elastyczna. Dzięki czemu słuchawki lepiej dostosowują się do kształtu uszu i nie wypadają z nich nawet podczas ćwiczeń.

SoundPEATS Q12 2

Produkt wyposażono w technologię Bluetooth z możliwością równoczesnego sparowania słuchawek z dwoma różnymi urządzeniami. Znajdziemy w nich także kodeki aptX, zapewniające lepszą jakość dźwięku oraz mikrofon pozwalający prowadzić rozmowy telefoniczne. Na przewodzie znajduje się natomiast pilot wyposażony w przyciski do odbierania połączeń, sterowania głośnością i przełączania utworów.

SoundPEATS Q12 3

Autem słuchawek jest bardzo wydajna bateria, wystarczająca na 7 godzin ciągłego słuchania muzyki lub 180 godzin pracy w trybie czuwania. Jej pełne naładowanie zajmuje 1,5 godziny. SoundPEATS Q12 dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych i kosztują 62 dolary.

SoundPEATS Q12 4

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.