Soundbar Panasonic SC-HTB880

Marek Cekaw
Soundbar Panasonic SC-HTB880

Standard 4K powoli wkracza do naszych domów za sprawą coraz większej różnorodności sprzętu RTV, który pojawia się na sklepowych półkach. Jeżeli nosicie się z zakupem telewizora pracującego w tym standardzie, to potrzebujecie także odpowiedniego sprzętu audio, takiego jak soundbar SC-HTB880 firmy Panasonic.

2

SC-HTB880 to najnowsza propozycja dla konsumentów posiadających już w domu odbiornik telewizyjny w technologii 4K, dlatego też soundbar posiada wejście HDMI wspierające format 4K/60fps, który przesyła do telewizora sygnał dostarczany z zewnętrznego urządzenia, np. odtwarzacza Blu-ray. Sprzęt jest oczywiście kompatybilny ze standardem 3D.

Urządzenie wspiera takie standardy audio, jak Dolby Digital, Dolby Pro Logic II, Dolby Virtual Speaker oraz DTS Digital Surround.

Soundbar pracujący w systemie 5.1-kanałowym, posiada wysokiej klasy wzmacniacz, zasilający łącznie osiem głośników. Dostarcza on mocy dwóm 6,5 cm wooferom, dwóm tweeterom działającym jako głośniki centralne, 6,5 cm głośnikowi szerokopasmowemu, dwóm 6,5 cm głośnikom szerokopasmowym oraz 16-cm głośnikowi basowemu. Łącznie mamy 50 W na kanał oraz 250 watów przesyłanych na głośnik niskotonowy.

Naturalnie nie zabrakło w nim także łączności bezprzewodowej. Producent wyposażył go w obsługę Bluetooth i NFC, a więc możemy streamować muzykę ze smartfonów i tabletów.

Panasonic SC-HTB880 dostępny jest w cenie 650 dolarów.

SC-HTB880 panasonic1

Źródło: Panasonic.com

Waszym zdaniem

tomasz.sztachelski00

Porządny sprzęt, ciekawa opcja z tym wsparciem 4K, chociaż pewnie nie dla wielu jeszcze przydatna :)

romansol00

Niedługo TV Z 4K to będzie standard, więc mozna się już zaopatrzyć

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.