Soundbar Samsung HW-H355

Jakub Kornacki
Soundbar Samsung HW-H355

Oferta soundbarów firmy Samsung została rozszerzona o nowy model. Samsung HW-H355 jest smukłą, niewielką, elegancko wyglądającą listwą głośnikową przeznaczoną do współpracy z najnowszymi telewizorami. W skład zestawu wchodzi również subwoofer o dużej mocy.

0

Soundbar Samsung HW-H355 został przeznaczony do współpracy z najnowszymi telewizorami. Zaprojektowany w minimalistycznym stylu zestaw prezentuje się stylowo i nowocześnie. Całkowita moc nowego urządzenia wynosi 120 W RMS. Producent zaznacza, że wykorzystane rozwiązania technologiczne pozwolą uzyskać dobrej jakości dźwięk, który wypełni całe pomieszczenie.px1

Samsung HW-H355 został zaprojektowany w konstrukcji typu 2.1. Oprócz współpracy z telewizorami, urządzenie może pracować jako oddzielny odtwarzacz muzyczny. Wykorzystanie technologii Bluetooth Hi-Fi Codec wiąże się z możliwością bezprzewodowego strumieniowania plików muzycznych z poziomu wybranych urządzeń mobilnych. Warto zaznaczyć, że soundbar odtwarza wiele popularnych formatów dźwiękowych, między innymi AAC, MP3, WAV, WMA, OGG, FLAC.

Za najlepsze efekty dźwiękowe podczas oglądania filmów odpowiada autorska technologia koreańskiego producenta Samsung 3D Sound Plus, która została stworzona w oparciu o zaawansowany algorytm dźwiękowy. Funkcjonalność urządzenia zwiększa opcja Bluetooth Power On, za pomocą której możemy sterować urządzeniem z poziomu wybranych gadżetów mobilnych.

Soundbar Samsung HW-H355 niebawem pojawi się w sprzedaży, a jego cena będzie wynosiła 899 zł.

Źródło: Samsung, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.