Soundwall - bezprzewodowy głośnik, którego nie zauważysz

Marek Cekaw
Soundwall - bezprzewodowy głośnik, którego nie zauważysz

Bezprzewodowe głośniki mają tę zaletę, że nie trzeba do nich ciągnąć długich i mało estetycznych kabli. Niestety ich wadą jest nieciekawe wzornictwo, zniechęcające do ich eksponowania. Na szczęście istnieje projekt Soundwall, który eliminuje tę wadę.

0

Soundwall to bezprzewodowe głośniki, które jednak zupełnie nie przypominają sprzętu grającego, zostały bowiem tak przemyślnie zaprojektowane by wyglądać jak zwykły obraz wiszący na ścianie. Wyposażono je w komputer Raspberry Pi oraz wzmacniacz, a wszystko ukryte pod przykrywką sztuki.

Wystarczy tylko podłączyć taki głośnik do elektrycznego gniazdka, ustawić połączenie WiFi z iPadem, iPhonem, lub smartfonem z Windows Phone 8 i muzyka popłynie do nich drogą bezprzewodową.

Producent tych niezwykłych głośników daje szeroki wybór obrazów, które może nadrukować na ich maskownice. Mamy też możliwość dostarczenia własnego obrazu, albo pozostawienia pustej powierzchni, którą sami sobie zamalujemy, jeśli potrafimy posługiwać się pędzlem.

Soundwall dostępny jest w całej gamie rozmiarów, począwszy od kosztującego 949 dolarów modelu  61 x 91 cm, kończąc na 2499 dolarach za wariant w rozmiarze 102 x 152 cm.

soundwall-art-speaker1

soundwall-art-speaker2

soundwall-art-speaker3

Źródło: Soundwall.co

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.