SousVide Supreme Touch+: zdrowe gotowanie

Marek Cekaw
SousVide Supreme Touch+: zdrowe gotowanie

Firma Eades Appliance Technology, wprowadzi wkrótce na rynek nowy sprzęt do gotowania. Produkt o nazwie SousVide Supreme Touch+, posłuży do gotowania w stylu sous-vide, czyli w kąpieli wodnej.

0

Jest to sposób przygotowywania posiłków, zdobywający obecnie największą popularność. Zwłaszcza wśród osób dbających o własne zdrowie. Gotowanie w kąpieli wodnej, pozwala bowiem zachować pełnię smaku i składników odżywczych przygotowanego mięsa, a więc posiłek jest dużo zdrowszy.

Taki styl gotowania wymaga jednak odpowiedniego sprzętu AGD, który zadba o cyrkulację wody w garnku i pozwoli uzyskać bardzo dokładną jej temperaturę. Jednym z najnowszych urządzeń tego typu jest SousVide Supreme Touch+, zaprojektowany przez specjalistów z Eades Appliance Technology.

Garnek, który można zamówić na Kickstarterze, jest sprzętem bardzo nowoczesnym. Wyposażono go w moduł WiFi umożliwiający komunikowanie się ze smartfonami, a także współpracę z dedykowaną aplikacją mobilną. Jest również wspierany przez cyfrowych asystentów, takich jak Alexa, które ułatwiają gotowanie. Zainstalowano w nim także ekran dotykowy dla wygodniejszej obsługi.

Produkt będzie oferowany we wrześniu tego roku, a jego cena wyniesie 599 dolarów.

kuchnia1

Źródło: Kickstarter.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.