Specjalny grill do robienia włoskiej pizzy

Damian Jaroszewski
Specjalny grill do robienia włoskiej pizzy

Główną zaletą pizzy jest to, że można do niej wrzucić praktycznie wszystko na co ma się ochotę. Oczywiście pod warunkiem, że będziemy ją przyrządzać w domu. Jeśli już mamy zamiar to robić, to bardzo przydatny może być specjalny grill. Tego typu urządzenie właśnie zaprezentowała firma MPM.

0

Sprzęt nazywa się MPM MOP-03 Pizza-grill. Jego główną zaletą ma być to, że jest górna płyta jest regulowana. W ten sposób sami możemy wybrać grubość przygotowywanej pizzy. A nie jest to bez znaczenia, bo np. pizza neapolitańska powinna mieć ciasto nie grubsze niż 3 mm. Z kolei spód pizzy Lazio osiąga około 1-2 cm.
Pizza-grill firmy MPM jest wyposażony w dwie aluminiowe płyty grzeje z powłoką zapobiegającą przywieraniu. Ma 15-minutowy timer oraz lampkę kontrolną podłączenia do sieci. Przygotowanie pizzy, w zależności od grubości ciasta, ma trwać około 20 minut. To czemu timer może odmierzyć maksymalnie 15 minut? Oczywiście w urządzeniu można też przygotować steki, kiełbaski i wszystkiego rodzaju mięsa.
Sprzęt ma moc 920 W. Średnica wewnętrzna dolnej płyty to 29 cm, a głębokość wynosi 3 cm. MPM MOP-03 Pizza-grill można kupić za około 204 złote.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.