Sportowy odtwarzacz audio Cowon E3

Jakub Kornacki
Sportowy odtwarzacz audio Cowon E3

Na rynku pojawił się nowy odtwarzacz audio. Niewielkich rozmiarów Cowon E3 można mieć zawsze przy sobie. Produkt charakteryzuje się eleganckim designem oraz możliwością odtwarzania dobrej jakości plików muzycznych.

1

player-cowon03Producent zaznacza, że pliki dźwiękowe odtwarzane za pomocą najnowszego odtwarzacza Cowon E3 charakteryzuje dynamika oraz naturalność. Wykorzystane rozwiązania technologiczne sprawiają, że urządzenie może być konkurentem dla innych, droższych odtwarzaczy. Użytkownik ma możliwość dostosowania brzmienia odtwarzacza do wykorzystywanych słuchawek.player-cowon01Wsparcie systemu BBE z możliwością konfiguracji pojedynczych elementów gwarantuje możliwość dostosowania brzmienia do indywidualnych upodobań użytkownika. W zależności od modelu, Cowon E3 został wyposażony w 8 lub 16 GB wbudowanej pamięci. Przy użyciu najnowszego produktu istnieje możliwość prawidłowego wysterowania słuchawek. To innowacyjne rozwiązanie, z którym nie radzi sobie większość urządzeń tego typu.player-cowon02Najnowszy odtwarzacz prezentuje się elegancko i nowocześnie. Wszystkie elementy zostały wykonane z dobrej jakości materiałów. Wszystkie funkcje wykonywane są za pomocą czułego panelu dotykowego. Producent zastosował aplikację fitness, która posiada wbudowany krokomierz. Wbudowana, w pełni naładowana bateria ma zapewnić możliwość słuchania ulubionych plików muzycznych przez 11,5 godziny.

Odtwarzacz muzyczny Cowon E3 jest już dostępny w sprzedaży. Wersja 8 GB kosztuje 329 zł, natomiast 16 GB - 399 zł.

Źródło: Cowon, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

jarekbaz00

Szanowny autorze tej informacji, ja rozumiem że nie masz bladego pojęcia o czym piszesz, ale nawet gdybyś zajrzał do jakiegoś sklepu w którym można kupić takie "coś" to zauważyłbyś (może) że odtwarzaczach znacznie ważniejsze od bełkotu jaki zamieściłeś jest to ile godzin może on odtwarzać muzykę i jak długo trwa ładowanie baterii, jakie pliki odtwarza, jaką mają kompresję, może coś o kodekach, ale to pewnie zbyt wysokie wymagania....
Podsumowując niby jest info, ale jednak głownie nieprzydatny bełkot - gratuluj.ę :)

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.