Sportowy zegarek z GPS Garmin Forerunner 920XT

Jakub Kornacki
Sportowy zegarek z GPS Garmin Forerunner 920XT

Garmin Forerunner 920XT jest najnowszym multisportowym zegarkiem z wbudowanym modułem GPS, który został przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie. Zaawansowane urządzenie zostało wyposażone w funkcje online, a także specjalne tryby pomiaru dynamiki biegu.

0

Zegarek Garmin Forerunner 920XT został przeznaczony do wymagań wielu dyscyplin sportowych. Urządzenie rejestruje szczegółowe pomiary podczas pływania, jazdy na rowerze, a przede wszystkim został wyposażony w zaawansowane możliwości pomiaru dynamiki biegu. Model jest w stanie profesjonalnie zarządzać treningiem bez względu na poziom użytkownika. Niewielkich rozmiarów zegarek został wyposażony w elastyczny pasek, który wpływa na komfort użytkowania. Kolorowy, wyraźny wyświetlacz jest czytelny i w prosty sposób ukazuje użytkownikowi szczegółowe dane treningowe.  xxxpn1

Zaawansowany Garmin Forerunner 920XT został wyposażony w funkcję monitorowania aktywności, która zliczy każdy, najmniejszy nawet krok użytkownika, podliczy przebyty dystans, a także liczbę spalonych kalorii. Model jest w stanie informować użytkownika o postępach treningowych. Zegarek wydaje sygnały dźwiękowe jeśli użytkownik nie wykona żadnej aktywności przez godzinę. Dodatkowo urządzenie monitoruje długość oraz jakość snu właściciela. Zaawansowany zegarek może współpracować z wybranymi smartfonami. Producent zastosował moduły łączności bezprzewodowej Wi-Fi oraz Bluetooth.

Zegarek Garmin Forerunner 920XT niebawem pojawi się w sprzedaży, a jego cena będzie wynosiła około 1885 zł.

Źródło: Garmin, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.