Stacja multimedialna Clarion NX404E

Jakub Kornacki
Stacja multimedialna Clarion NX404E

W sprzedaży pojawił się najnowszy model stacji multimedialnej. Clarion NX404E oferuje pełen szereg funkcji multimedialnych o najwyższym standardzie rozdzielczości. 

0

W Clarion NX404E zainstalowano najnowszą wersję cenionego na świecie oprogramowania iGO Primo. Jedną z najważniejszych funkcjonalności nowej stacji multimedialnej jest opcja nawigacji samochodowej. Urządzenie zostało wyposażone w mapy 47 krajów Europy, które dostarczyła firma Nokia. Kupując nowy model stacji użytkownik otrzymuje prawo do darmowej aktualizacji map w najnowszej wersji. Będą one dostępne na dedykowanym w tym celu portalu internetowym www.clarion.naviextras.com.ru1

Stacja multimedialna Clarion NX404E została wyposażona w wysokiej rozdzielczości ekran LCD o przekątnej 6,2 cala, który wyświetla obraz o rozdzielczości 800 x 480 pikseli. Wyświetlacz reaguje na polecenia dotykowe i jest w stanie reagować na kilka punktów jednocześnie. Producent zastosował również dwa podświetlane przyciski funkcyjne oraz specjalne pokrętło. Warto zaznaczyć, że barwa podświetlenia może zostać indywidualnie dostosowana do preferencji użytkownika - można skorzystać z jednej spośród 728 kombinacji kolorystycznych.

Model został wyposażony w tuner RDS z funkcją Radio Text, dzięki któremu istnieje możliwość wyświetlenia aż 64 znaków alfanumerycznych. Istnieje możliwość zapamiętania 24 wybranych stacji radiowych. Producent zastosował wbudowany wzmacniacz o mocy 4 x 45W. Urządzenie zostało wyposażone w dwa porty USB, a także wejście HDMI.

Stacja multimedialna Clarion NX404E jest już dostępna w sprzedaży, a jej cena wynosi 3499 zł brutto.

Źródło: Clarion, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.