Stacja multimedialna Pioneer AVH-X3600DAB

Marek Cekaw
Stacja multimedialna Pioneer AVH-X3600DAB

Czasy gdy radioodbiornik instalowany w samochodzie, zapewniał dostęp tylko do kilku stacji radiowych minęły już bezpowrotnie. Dziś mamy dostęp do prawdziwych kombajnów multimedialnych takich jak stacja Pioneer AVH-X3600DAB.

0

Pioneer AVH-X3600DAB to samochodowa stacja multimedialna w rozmiarze 2DIN wyposażona w czytelny ekran dotykowy o przekątnej 6,1-cala i rozdzielczości WVGA, ułatwiający korzystanie ze wszystkich funkcji tego urządzenia. A jest ich niemało, bowiem stacja odtwarza płyty CD, DVD, umożliwia też odtwarzanie plików z nośników USB, a wspiera takie formaty jak: MP3, WMA, AAC, DivX, Xvid, MPEG-4, JPEG, WMV oraz H.264.

Jakby tego było mało, dysponuje także cyfrowym tunerem radiowym DAB/DAB+, zapewniającym doskonałą jakość muzyki. Nie zabrakło także analogowego tunera FM z wbudowanym RDS'em i pamięcią 24 stacji, zaś producent zadbał również o moduł Bluetooth umożliwiający podłączenie smartfonu na platformie iOS oraz Android i transmisję muzyki zgromadzonej w jego pamięci oraz prowadzenie rozmów za pośrednictwem zestawu głośnomówiącego.

Pioneer AVH-X3600DAB na polskim rynku dostępny jest w cenie 1499 złotych.

pioneerAVHX3600DAB_1

pioneerAVHX3600DAB_2

pioneerAVHX3600DAB_3

Źródło: Pioneer.eu

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.