Stellanova - mikro wieża od Pioneera

Marek Cekaw
Stellanova - mikro wieża od Pioneera

Jeszcze w tym miesiącu do sprzedaży trafi najnowsza mikro wieża koncernu Pioneer - Stellanova. Jest to kompaktowy system hi-fi o eleganckim wzornictwie, który został zaprojektowany do odtwarzania muzyki wysokiej rozdzielczości.

0

Ten modułowy zestaw zaprezentowany podczas październikowych targów CEATEC 2014, charakteryzuje się bardzo nietypowym wyglądem. Jego wymiary wynoszą 198 x 149 x 33 mm i składa się z dwóch bezprzewodowych modułów o kształcie pentagonu, które dzięki błyszczącemu lakierowi oraz sporej gamie kolorystycznej, prezentują się bardzo nowocześnie.

Wieża składa się z bezprzewodowej jednostki centralnej (APS-WF02), amplitunera o mocy 2x15 W z wbudowanym przetwornikiem analogowo-cyfrowym USB-DAC (APS-DA101) oraz pasywwnego zestawu głośnikowego (APS-SP1019). W przeciwieństwie do innych mikro wież, tu konfiguracja nie jest stała i użytkownik może ją dowolnie zmieniać, np. kupić amplituner wraz z głośnikami.

Jednostka centralna została wyposażona w cztery porty USB, do których użytkownik może podłączyć zewnętrzne urządzenia, np. dysk twardy lub napęd optyczny, zyskując w ten sposób możliwość odtwarzania płyt CD. Dysponuje także modułem WiFi EEE802.11a/b/g/n umożliwiającym streaming muzyki z urządzeń przenośnych, a jeśli chodzi o jej parametry, to oprócz plików MP3, odtwarzana jest także muzyka w wysokiej rozdzielczości, w formatach DSD 5.6MHz i PCM 192kHz/24bit.

Pioneer Stellanova do sprzedaży trafi pod koniec bieżącego miesiąca.

pioneer_stellanova_1

pioneer_stellanova_3

pioneer_stellanova_2

Źródło: Akihabaranews.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.