Steruj domem za pomocą iPada

Jakub Kornacki
Steruj domem za pomocą iPada

Tablety stały się nieodłącznym elementem codziennego życia. Innowacyjna aplikacja Fibaro na iPady umożliwia wykonanie różnych czynności domowych, bez potrzeby ruszania się z wygodnej kanapy w salonie. Dzięki niej można wszechstronnie zarządzać systemem inteligencji budynkowej Fibaro.

0

Nowa, dedykowana aplikacja Fibaro na iPady pozwala na wykonywanie poleceń domowych z dowolnego miejsca na świecie. Program w pełni współpracuje z systemem zarządzania budynkiem firmy Fibar Group. Dzięki temu wszystkie zamontowane urządzenia oraz poszczególne moduły mogą być kontrolowane oraz administrowane za pomocą przenośnego urządzenia, które zazwyczaj towarzyszy użytkownikom w codziennym życiu.

"Zdecydowaliśmy się udostępnić najnowszą aplikację przeznaczoną na iPady w odpowiedzi naduże zainteresowanie ze strony naszych użytkowników" - stwierdził Maciej Fiedler, dyrektor ds. rozwoju Fibar Group.

aplikacja Fibaro

Najnowsza aplikacja zapewnia dostęp do obrazów z kamer, podniesienie aktualnej temperatury w danym pomieszczeniu czy zarządzać oświetlaniem na poszczególnym poziomie domu. Program pozwala także na sterowanie pracą sprzętów RTV i AGD. Istnieje możliwość śledzenia zużycia energii w całym budynku mieszkalnym. Informacje są wyświetlane na czytelnych wykresach. Główne menu interfejsu składa się z dziewięciu ikon szybkiego dostępu do oświetlania, ogrzewania, wyposażenia, pomieszczeń, sceny, alarmu, kamer, ustawień aplikacji oraz sterowania głosowego.

Źródło: informacja prasowa, Fibar Group, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.