Steruj klimatyzacją za pomocą smartfona

Jakub Kornacki
Steruj klimatyzacją za pomocą smartfona

Temperatury ostatnich dni mocno dały się we znaki wszystkim. Każdy po powrocie do domu tylko marzy, aby żar lejący się z nieba został jak najszybciej wyeliminowany. Samsung wpadł na genialny pomysł, dzięki któremu za pomocą smartfona można operować ustawieniami klimatyzatora domowego i przygotować komfortową temperaturę w domu jeszcze przed powrotem z pracy.

0

Klimatyzator firmy Samsung został wyposażony w moduł Wi-Fi, dzięki któremu istnieje możliwość bezprzewodowego połączenia się z nim. Jest to przydatne rozwiązanie, gdy np. zapomnimy wyłączyć urządzenie przed wyjściem z domu lub zechcemy obniżyć temperaturę przed wejściem do niego z 30-stopniowego upału. Większością funkcji klimatyzatora można operować za pomocą aplikacji Samsung Smart Conditioner zainstalowanej na tablecie lub smartfonie.

Samsung AQV09KBBN

Samsung AQV09KBBN

Klimatyzator wyposażono w specjalny filtr, dzięki któremu dobrze chłodzi, a także oczyszcza powietrze. Producent zapewnia, ze redukuje on około 90% cząsteczek kurzu, a dodatkowo eliminuje większość bakterii, grzybów i wirusów. Zastosowany w urządzeniu jonizator zdobył certyfikat TUV Rheinland, dzięki czemu jest to produkt przeznaczony dla alergików.

Samsung AR09FSSEDWUN

Samsung AR09FSSEDWUN

Funkcja d’light cool wykonuje potrzebne pomiary, na podstawie których następnie automatycznie dostosowuje odpowiednią temperaturę. Opcja good’sleep samoczynnie obniża oraz podwyższa temperaturę podczas nocy. Zastosowany w urządzeniach Smart Inverter umożliwia zaoszczędzenie aż 80% energii w stosunku do konkurencyjnych rozwiązań. Produkty są bardzo funkcjonalne, a dodatkowo nie zajmują wiele miejsca i prezentują się bardzo efektownie.

Klimatyzatory są dostępne w sprzedaży. Ich cena uzależniona jest od modelu:
- Samsung seria K - AQV09KBBN - 6088 zł
- Samsung seria Y – AR09SSYAWTN - 5730 zł
- Samsung seria E+ - AR09FSSEDWUN – 4795 zł

Źródło: informacja prasowa, Samsung, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.