Strefa VOD w produktach firmy Manta

Jakub Kornacki
Strefa VOD w produktach firmy Manta

Najnowsze modele tabletów oraz smartfonów firmy Manta zostały wyposażone w dostęp do bogatej kolekcji strefy VoD. Wśród niej znajdują się filmowe hity z całego świata.

0

Internetowa platforma zapewnia możliwość oglądania setek filmów niezależnie od czasu, a także miejsca, w którym aktualnie znajduje się użytkownik. Jedynym warunkiem jest konieczność dostępu do internetu. Aplikacja jest zainstalowana na najnowszych urządzeniach producenta - wśród nich znajdują się modele MID706S, MID707, MID802 oraz MID714. Producent przygotował specjalny kupon, który umożliwia obejrzenie pięciu dowolnych tytułów całkowicie bezpłatnie. Poszczególne filmy ze strefy Vod można obejrzeć za 6,50 zł. Istnieje możliwość wykupienia miesięcznego pakietu. Jego koszt wynosi 19,90 zł.mj

Użytkownicy korzystający z zaawansowanego dekodera hybrydowego DVB-T Manta HBB01 mają o wiele szersze pole manewru. Specjalnie dla nich producent przygotował dostęp do czterdziestu bezpłatnych filmów. W internetowej platformie filmowej niebawem pojawi się specjalna strefa dla najmłodszych - „Strefa Kids”. 

Źródło: informacja prasowa, Manta, AGDLab.pl.

Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.