Strumieniowe przesyłanie muzyki AirZone Series 3

Jakub Kornacki
Strumieniowe przesyłanie muzyki AirZone Series 3

AirZone Series 3 to najnowszy głośnik firmy Gear4. Wykorzystana w nim technologia AirPlay pozwala na bezprzewodowe i strumieniowe przesyłanie muzyki, filmów, zdjęć do urządzeń odbiorczych.

0

Ten funkcjonalny głośnik jest zaprojektowany w stylowy oraz wykończony w elegancki sposób. Technologia AirPlay umożliwia współpracę ze wszystkimi urządzeniami firmy Apple: iPad, iPhone, iPod touch oraz komputerami Mac. Do korzystania z głośnika niezbędna jest sieć Wi-Fi. Strumieniowe przesyłanie muzyki nastanie w całym domu. Istnieje możliwość skonfigurowania ze sobą kilku głośników AirZone, które jednocześnie będą odtwarzały ulubione utwory z jednego urządzenia Apple.

Gear4 AirZone Series 3

Głośnik posiada standardowe wejście słuchawkowe AUX mini-jack 3,5 mm, wejście zasilania oraz złącze USB 2.0. Na tylnym panelu głośnika znajduje się przycisk uruchamiający oraz przycisk funkcyjny służący do parowania urządzeń. Współpraca urządzenia Apple oraz najnowszego Gear4 AirZone Series 3 rozpoczyna się od podłączenia produktu firmy Apple za pomocą kabla USB do głośnika, a następnie połączenia go z głośnikiem za pomocą przycisku parowania. Tak zsynchronizowane urządzenia można ze sobą rozłączyć, a następnie cieszyć się bezprzewodowo odtwarzaną muzyką.

Gear4 AirZone Series 3

Głośnik posiada dwa wbudowane przetworniki, wzmacniacz akustyczny klasy D oraz zasilanie o mocy 16 W. Producent zapewnia, że wysokiej jakości odtwarzany dźwięk pozbawiony będzie jakichkolwiek zniekształceń, a czyste i przestrzenne brzmienie wypełni całe pomieszczenie.
AirZone Series 3 podłączony do zasilania podczas grania automatycznie ładuje baterię w urządzeniach Apple.

Cena najnowszego głośnika firmy Gear4 wynosi 699 zł.

Źródło: informacja prasowa, AGDLab.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.