Stylizacja włosów z serią urządzeń Manta

Jakub Kornacki
Stylizacja włosów z serią urządzeń Manta

Firma Manta zaprezentowała nową linię urządzeń przeznaczonych do pielęgnacji włosów. Produkty zostały przeznaczone dla kobiet w celu zapewnienia im zadowalającego efektu stylizacji.

0

hr1Suszarka do włosów Manta MH101 została zaprojektowana dla wszystkich kobiet, które niezależnie od miejsca, w którym się znajdują, chciałyby zadać o swoje włosy. Niewielkich rozmiarów urządzenie posiada składaną rączkę, która ułatwia transport. Z kolei model o oznaczeniu MH102 charakteryzuje się wykorzystaniem wielu rozbudowanych funkcji. Zostały one stworzone w celu ułatwienia procesu pielęgnacji włosów.

Suszarka Manta MH102 została wyposażona we wbudowany jonizator, którego zadanie polega na odpowiednim wygładzeniu kosmyków włosów przy jednoczesnym zapobieganiu elektryzowaniu. Obydwa modele wykorzystują zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz gumową rączkę do zawieszenia.hr2

Prostownica Manta MH201 jest prostym w obsłudze urządzeniem. Szybko nagrzewające się płytki ceramiczne są gotowe do pracy chwilę po uruchomieniu. Osiągnięcie odpowiedniej temperatury sygnalizuje wbudowana dioda. Model o całkowitej mocy 35W jest w stanie rozgrzać się do 200o. Zastosowane powierzchnie ceramiczne chronią włosy przed wysuszeniem oraz spaleniem.hr3

Lokówka Manta MH301 charakteryzuje się wysoką mocą pracy. Urządzenie również jest gotowe do użytku chwilę po uruchomieniu. Zastosowana nóżka zabezpiecza użytkownika przed kontaktem z rozgrzaną częścią lokówki.

Źródło: Manta, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.