Stylowe, "pół douszne" słuchawki

Jakub Kornacki
Stylowe, &quotpół douszne" słuchawki

Phiaton MS200 Moderna to najnowsze słuchawki "pół douszne", które wyróżniają się nowoczesnym wyglądem nawiązującym do stylistyki Ferrari lub Lamborghini.

0

Phiaton MS200 Moderna

Producent zapewnia, że słuchawki mają gwarantować dobrą jakość odtwarzanej muzyki pozbawionej zniekształceń. Model wyróżnia się dobrym niskim basem. Słuchawki bez problemu radzą sobie z niskimi częstotliwościami nawet na wysokim poziomie głośności. Za uzyskanie wysokiego, bogatego brzmienia pozbawionego zniekształceń odpowiada układ Moderna “Multi-Tune Acoustic Design”.

Phiaton MS200 Moderna

Słuchawki stworzone zostały z wygodnego, stylowego, a przede wszystkim trwałego włókna węglowego. Połączenie czerwonego oraz czarnego koloru wyróżniają słuchawki od konkurentów. "Pół douszna" konstrukcja umożliwia wielogodzinne, wygodne słuchanie muzyki. Przewód został skonstruowany w taki sposób, aby był on wytrzymany na uszkodzenia mechaniczne i był odporny na plątanie. Na przewodzie umieszczono mikrofon z pilotem. Umożliwia on współpracę słuchawek ze smartfonami lub iPhonami czy iPodami.

"Pół douszne" słuchawki Phiaton MS200 Moderna są już dostępne w sprzedaży, a ich cena wynosi 469 zł.

Źródło: informacja prasowa, AGDLab.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.