Stylowy zestaw hi-fi od Panasonica

Jakub Kornacki
Stylowy zestaw hi-fi od Panasonica

Panasonic SC-PMX9 to najnowszy zestaw hi-fi charakteryzujący się dobrymi parametrami audio. Zastosowane trójdrożne głośniki, superwysokotonowy zaawansowany głośnik oraz system cyfrowego wzmacniacza ma zapewniać solidny, czysty dźwięk.

0

Zestaw jest zgodny z technologiami bezprzewodowej transmisji strumieniowej, tak więc bez problemu można podłączyć do niego urządzenia obsługujące Bluetooth, AirPlay lub DLNA. System w pełni cyfrowego wzmacniacza (Full Digital Amplifier System) nie konwertuje danych muzycznych na sygnał analogowy, a przetwarza je bezpośrednio w postaci cyfrowej. Takie rozwiązanie pozwala na redukcję szumu w sygnale audio.

Technologia LincsD-Amp zapewnia wierne odwzorowanie sygnału źródłowego. Zestaw wyposażono w cyfrowe złącze pozwalające na bezpośrednie odtwarzanie muzyki z iPhone'a 5 / iPoda Touch. Oprócz tego, rozpoznawanym przez urządzenia Panasonica cyfrowym formatem muzycznym są pliki FLAC.

Panasonic SC-PMX9

Panel główny wykonany jest z aluminium w o fakturze włosa. Wykończenie głośników wygląda elegancko i stylowo w każdym otoczeniu.

Trójdrożny zestaw głośnikowy typu bass-reflex obejmuje płaski głośnik przedni. Sygnały audio są dzielone przez głośniki na poszczególne zakresy częstotliwości. Membrana głośnika wysokotonowego została usztywniona, co ma korzystnie wpływać na jakość emitowanego przez niego dźwięku.

Źródło: informacja prasowa, AGDLab.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.