Suszarko-lokówki Philips Essential Care

Adam Kwiatkowski
Suszarko-lokówki Philips Essential Care

Philips Essential Care to salon fryzjerski w domu, suszarko - lokówki z nowej linii umożliwiają suszenie i modelowanie za jednym razem, a dzięki funkcji jonizacji pomagają dbać o kondycję włosów. 

0

Przed wyjściem do pracy nigdy nie ma dość czasu, Philips zaprojektował linię suszarko-lokówek Essential Care, które przyspieszą kobiece przygotowania.  Nowa linia urządzeń pozwala za jednym razem wysuszyć i ułożyć włosy. Panie lubiące częste zmiany chętnie wykorzystają dodatkowe nasadki do stylizacji, które ułatwią układanie włosów w miękkie loki lub gładką fryzurę. 

Suszarko-lokówki Philips z linii Essential Care to cztery modele: HP8663, HP8662, HP8661 i HP8660, wyposażone w dużej średnicy 38 mm termoszczotki. Dodatkowo w modelach HP8663 i HP8662 w zestawie znajduje się szczotka z wysuwanymi ząbkami, która zwiększa objętość włosów u nasady, a także zapewnia łatwe podkręcanie. Do najwyższego modelu HP8663 dołączono płaską szczotkę do prostowania. Za pomocą zamocowanej na uchwycie szczotki można wyprostować włosy i stworzyć piękną, gładką fryzurę.

Trzy (lub dwa w najniższym modelu) regulowane ustawienia temperatury i prędkości suszarek to lepsza kontrola nad niesfornymi lokami. Ponadto suszenie z urządzeniami z linii Essential Care jest niezwykle bezpieczne dzięki funkcji kontroli temperatury ThermoProtect - ochroną przed przegrzaniem włosów. Dodatkowo  modele HP8662 i HP8663 maja wbudowany generator jonów, który umożliwia suszenie włosów bez ich niszczenia. Ujemnie spolaryzowane jony zapobiegają elektryzowaniu się, poprawiają stan włosów i wygładzają ich łuski, dodając fryzurze blasku i połysku. 

Nowe lokówko-suszarki dostępne są w sklepach internetowych. Sugerowane przez producenta ceny urządzeń: 

  • HP8663 /00 (4 nasadki)- 159 zł
  • HP8662/00 (3 nasadki) - 139 zł
  • HP8661/00 (3 nasadki) - 119 zł
  • HP8660/00 (1 nasadka) - 89 zł

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.