Swan Speakers MS-2: stylowy zestaw audio dla wymagających

Marek Cekaw
Swan Speakers MS-2: stylowy zestaw audio dla wymagających

Zestawy głośnikowe nie muszą ograniczać się tylko do zapewniania świetnego brzmienia. Coraz więcej producentów przywiązuje jednak wagę do wyglądu, starając się by ich sprzęt stanowił również ozdobę pomieszczenia. Taką strategię stosuje również firma Swan Speakers.

0

Swan Speakers zaprezentowało stylowy zestaw głośnikowy 2.1-kanałowy o nazwie MS-2, który charakteryzuje się bardzo oryginalnym wzornictwem. Produkt wygląda bowiem niczym rzeźba sztuki nowoczesnej, nie zaś sprzęt grający.

Swan Speakers - MS-2 1

Produkt składa się z dwóch bezprzewodowych głośników aktywnych, wspomaganych przez subwoofer, dbający o emisję niskich tonów. Głośniki składają się z dwóch 5-calowych wooferów oraz dwóch 0,8" tweeterów, natomiast głośnik basowy ma 10" i znajduje się w dolnej części całej konstrukcji. Jego kopułka została wykonana z papierowej masy oraz wzmocniona kevlarem, co pomaga zmniejszyć zniekształcenia i wibracje spowodowane niskimi tonami.

Swan Speakers - MS-2 2

Dzięki wbudowanej technologii Bluetooth, użytkownik może przesyłać do sprzętu muzykę z urządzeń mobilnych. Jest też obsługa WiFi oraz liniowe wejście, więc do głośników można podłączyć również inne źródła dźwięku.

Swan Speakers - MS-2 3

Swan Speakers MS-2 jest sprzętem zaadresowanym do bardzo wymagających użytkowników, dysponujących grubym portfelem. Produkt kosztuje bowiem 4599 dolarów.

Swan Speakers - MS-2 4

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.