Świąteczna promocja Philips

Jakub Kornacki
Świąteczna promocja Philips

Jeśli ktoś zastanawia się nad kupnem nowego sprzętu AGD, ta promocja została stworzona specjalnie dla niego. Każdy zakup o wartości powyżej 199 zł jest dodatkowo premiowany koszem przysmaków Krakowski Kredens, który jest warto 100 zł. Promocja obowiązuje od 4 listopada do końca bieżącego roku.

0

Święta to szczególny okres, który wiąże się z rodzinnymi spotkaniami, a także godzinnymi pogawędkami przy zastawionym syto stole. Aby spokojnie usiąść do świątecznego stołu, wymaga to jednak wielu poświęceń, a przede wszystkim kilku(nastu?) godzin przygotowań. Warto więc zainwestować w innowacyjne urządzenia, które w jak najlepszy sposób pomogą domowym gospodyniom przyrządzić pyszne potrawy. W sprzedaży pojawił się np. nowoczesny Multicooker, o którym niedawno wspominaliśmy.

phs

Aby wziąć udział w promocji „Rozdajemy prezenty za kuchenne sprzęty”, należy dokonać zakupu sprzętu AGD za kwotę przynajmniej 199 zł. Następnie należy wypełnić kupon z ulotki promocyjnej oraz wysłać na wskazany adres. Po kilku dniach w lokalizacji podanej przez klienta powinien pojawić się kurier ze słodką przesyłką. Promocją objęte są niemalże wszystkie produkty AGD, w tym frytownice, czajniki, blendery, urządzenia wielofunkcyjne (np. Multicooker), miksery, sokowirówki, grille, roboty kuchenne itp.

Źródło: informacja prasowa, Philips, AGDLab.pl.
--
Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.