Świeże potrawy przed długi czas

Jakub Kornacki
Świeże potrawy przed długi czas

Okres Świąt Wielkiej Nocy to czas, gdy w każdym domu przygotowywanych jest wiele smakołyków. Niestety, potraw jest czasami tak dużo, że trudno je pomieścić w tradycyjnych lodówkach. Wysokiej jakości chłodziarko-zamrażarki firmy Liebherr zapewniają wystarczającą pojemność oraz świeżość dań.

0

Nowoczesne technologie oraz najwyższy poziom wykonania chłodziarko-zamrażarek Liebherr zapewniają świeżość potraw przez dłuższy czas, niż w tradycyjnych lodówkach. Szuflada Biofresh ma zagwarantować odpowiedni klimat oraz dobry poziom wilgotności przechowywanych produktów. Producent zapewnia, że świąteczne potrawy nawet kilka dni po przygotowaniu będą mogą zachować świeży aromat oraz apetyczny wygląd.

Liebherr_VarioSpace.jpg

Szuflady DrySafe i HydroSafe zostały stworzone do przechowywania mięs, ryb, produktów mlecznych oraz owoców i warzyw. Wysoka wilgotność powietrza pozwala utrzymać świeżość oraz wartości odżywcze, nawet podczas przechowywania tych produktów bez opakowania.

Liebherr_BioFresh.jpg

W chłodziarko-zamrażarkach zastosowano funkcję NoFrost, która chłodzi produkty obiegowym powietrzem. Wilgoć, która się pojawia jest natychmiast odprowadzana na zewnątrz. Dzięki technologii nie tworzy się lód oraz szron. Ściany zamrażarki są zawsze gładkie, łatwo je więc wyczyścić.

Źródło: informacja prasowa, AGDLab.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.