Świeżość, precyzja, niezawodność

Daniel Laskowski
Świeżość, precyzja, niezawodność

Chłodziarko-zamrażarka, która z pewnością sprosta oczekiwaniom każdego użytkownika to Liebherr CBNPes 5167.

0

Nowoczesność tego urządzenia zapewnia szereg innowacyjnych technologii. Dzięki wyposażeniu w technologię SoftSystem, stłumiony został ruch zamykania drzwi, zaś od kąta otwarcia ok. 45° drzwi zamykają się automatycznie w bardzo delikatny sposób. Chłodziarko-zamrażarka wyposażona jest w bogaty wachlarz praktycznych funkcji a precyzyjne, dokładne wykonanie czyni ją głównym punktem każdej kuchni.

Owe urządzenie wykonane jest ze stali szlachetnej. Dzięki zewnętrznej powłoce SmartSteel pozostawienie na niej odcisków palców jest niemożliwe.

Kolejną zaletą chłodziarko-zamrażarki jest zwiększona odporność na zadrapania oraz umożliwienie łatwego czyszczenia powierzchni. Na drzwiach CBNPes 5167 znajduje się czytelny wyświetlacz LCD z panelem dotykowym Touch, który jest niezwykle prosty w obsłudze.

Funkcje takie jak SuperCool i SuperFrost zapewnią szybkie schłodzenie i zamrożenie świeżo włożonych produktów. Urządzenie zawiera również funkcję automatycznego odszraniania, co bez wątpienia jest kolejną bardzo ważną zaletą.
Technologia DuoCooling to technologia, która umożliwia osobne ustawianie temperatury dla części mrożącej jak i chłodzącej.

Kolejnym pozytywnym zaskoczeniem jest nowoczesny system HomeDialog, który to pozwala na centralne sterowanie innymi urządzeniami tej samej marki (tj. Liebherr), dzięki czemu z poziomu chłodziarki znajdującej się w kuchni możemy kontrolować pracę urządzenia, które znajduje się np. w piwnicy. Przechowywana żywność utrzymuje swoją świeżość i witaminy do trzech razy dłużej dzięki dwom szufladom BioFreshPlus, wysuwanym na szynach teleskopowych. Szuflada DrySafe o niskiej wilgotności powietrza stwarza odpowiednie warunki do przechowywania ryb, produktów mlecznych i mięsa, zaś szuflada HydroSafe spełnia idealne warunki dla owoców i warzyw. BioFreshPlus to także możliwość dowolnej regulacji temperatury w owych szufladach. W jednej z szuflad zawarta tam kostkarka IceMaker zapewnia zapas kostek lodu, na każdą okazję. Szklane, gładkie, odporne na zadrapania i pęknięcia półki GlassLine są dopełnieniem stylowego designu chłodziarki.

W zależności od gustu użytkownika, dzięki bocznym kolumnom możemy ustawiać je na dowolnej wysokości. Znajdujące się w zamrażarce jak i chłodziarce oświetlenie LED gwarantuje nam dokładny przegląd produktów. Wygodę użytkowania zapewnia nam elektroniczne sterowanie, a wysoka klasa efektywności energetycznej A++ gwarantuje zaskakująco niskie zużycie energii, z czym wiążą się duże oszczędności.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.