System AeroForce w urządzeniach iRobot

Jakub Kornacki
System AeroForce w urządzeniach iRobot

iRoboty Roomba serii 800 zostały wyposażone w zaawansowany system czyszczenia AeroForce. Nowa technologia sprzątania pozwoli na uzyskanie lepszej efektywności czyszczenia przy zmniejszonych kosztach eksploatacyjnych.

0

Najnowszy system sprzątania AeroForce łączy w sobie trzy kluczowe elementy. Pierwszym z nich jest zastosowanie nowych, specjalnie wyprofilowanych szczotek gumowych. Drugim z nich jest akcelerator przepływu powietrza, natomiast trzecim - innowacyjny silnik ssący. Zastosowanie tych zaawansowanych rozwiązań pozwoli na efektywniejsze sprzątanie przy niewielkiej pracy silnika.rg1Przy użyciu systemu AeroForce moc ssąca zaawansowanych robotów odkurzających iRobot Roomba serii 800 jest przenoszona bezpośrednio na podłoże. Producent zaznacza, że została ona pięciokrotnie razy zwiększona w stosunku do starszych modeli. W jednym cyklu sprzątania urządzenia mają sprzątać o 50% więcej zabrudzeń. W związku z wprowadzeniem innowacyjnych elementów zmieniony został również kształt zbiornika na odpady, który teraz może pomieścić o 60% więcej odpadów.

W nowych urządzeniach zastosowano również innowacyjną baterię iRobot Xlife. Charakteryzuje się ona przede wszystkim zwiększoną wydajnością, która przekłada się na dłuższy okres pracy oraz większą efektywność. Oprócz tego producent wykorzystał specjalne filtry, które w połączeniu z nowym systemem AeroForce będą dobrym rozwiązaniem dla alergików. Zastosowano także nowy, większy filtr HEPA, który jest łatwy w konserwacji.

Źródło: iRobot Corporation, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.