System Multi Door w nowej lodówce premium od LG

Marek Cekaw
System Multi Door w nowej lodówce premium od LG

Producenci lodówek zaczynają coraz częściej projektować sprzęt, który zamiast jednych drzwi posiada ich kilka. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik ma łatwiejszy dostęp do produktów, zaś lodówka jest w stanie łatwiej utrzymać temperaturę. Taki też jest najnowszy model chłodziarko-zamrażarki LG GMJ916NSHV.

0

Jest to jeden z najnowszych modeli lodówek koreańskiego giganta należący do segmentu premium, który został wyposażony w system Multi-door. Jest to technologia podwójnych drzwiczek chroniących dostępu do chłodziarki. Dzięki takiej konstrukcji użytkownik chcąc dostać się tylko do napojów lub sosów otwiera jedynie zewnętrzne drzwi, wewnętrzne pozostawiając zamknięte. Zaletą tego rozwiązania jest aż o 41 procent mniejsza ilość chłodnego powietrza uciekająca z lodówki, co oczywiście przekłada się na większą oszczędność energii.

Produkt dysponuje także zaawansowanym kompresorem liniowym, którzy wykorzystuje prosty napęd tłoka, zamiast konwencjonalnego napędu z ruchem posuwisto-zwrotnym. W ten sposób ograniczane jest tarcie wewnętrzne, podnosi się niezawodność, zwiększa trwałość oraz zmniejsza generowany hałas.

Lodówka została wyposażona również w system LG Smart Storage, który poprzez cieńszą izolację wewnętrznych ścianek zapewnia większą pojemność wnętrza. Pozwala też organizować zawartość w bardziej wygodny sposób.

Nie mogło też zabraknąć systemu Total No Frost, zapobiegającemu osadzaniu szronu na produktach, a także inteligentnej technologii zarządzania obiegiem powietrza, przedłużającym świeżość żywności. Natomiast system Multi Air Flow sprawia, że chłodne powietrze krąży poprzez wiele otworów wentylacyjnych, pozwalając utrzymać zaprogramowaną temperaturę.

Dodatkową zaletą jest także unikalny system filtracji powietrza Pure N Fresh, który usuwa z lodówki nieprzyjemny odór, a jednocześnie bakterie mogące powodować psucie się żywności. Nie zabrakło także dystrybutora wody oraz elektronicznego  systemu sterowania funkcjami sprzętu z wyświetlaczem LCD.

lg-multi-freezer-gmj916nshv1

lg-multi-freezer-gmj916nshv2

Źródło: Appliancist.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.