System antybakteryjny Haier ochroni przed gronkowcem

Damian Jaroszewski
System antybakteryjny Haier ochroni przed gronkowcem

Firma Haier wprowadziła nową serię pralek. Zastosowano w niej nowy rodzaj uszczelki i zasobnika na proszek. Oba te elementy są wyposażone w system antybakteryjny ABT.

0

Producent deklaruje, że nowy system pozwala na usunięcie aż 99,8% bakterii typu gronkowiec złocisty, E.Coli, czy też pałeczki ropy błękitnej. Potwierdzają to badania niemieckiego Instytutu Badań i Certyfikacji VDE, więc można te informacje uznać za w miarę wiarygodne. Sam system został umieszczony w zbiorniku na wodę, filtrze i uszczelce drzwiczek. Wszystkie te elementy są najbardziej narażone na rozwijanie się bakterii.

W sprzedaży pojawią się modele o pojemności od 6 do 9 kg oraz prędkości wirowania w zakresie od 1000 do 1400 obrotów na minutę. Każdy z nich będzie wyposażony w bęben w opływowej formie fali, który ma pozwalać na bezpiecznie pranie nawet delikatnych tkanin. Do tego dochodzi jeszcze 11 programów, między innymi do dżinsu lub kaszmiru, Speed-up (30-minutowy) czy też Pranie Ekspresowe, które trwa zaledwie 15 minut. Specyfikację uzupełnia funkcja opóźnienia startu.

Pralki trafią do sprzedaży w połowie grudnia 2012 roku. Początkowo dostępne będą modele o pojemności 7 i 8 kg, które mają kosztować odpowiednio 1599 i 1699 złotych.

źródło: Haier

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.