System głośnikowy Ruark Audio z tunerem FM i DAB

Marek Cekaw
System głośnikowy Ruark Audio z tunerem FM i DAB

Firma Ruark Audio zaprezentowała światu swój najnowszy system audio o nazwie R2, który oferuje nam nie tylko współpracę urządzeniami przenośnymi, ale dysponuje także tunerami radia analogowego oraz cyfrowego.

0

R2 to system audio, który spełni wszystkie potrzeby użytkowników wymagających od zestawy grającego dużej funkcjonalności. Produkt Ruark Audio im takową oferuje. Urządzenie współpracuje ze sprzętem mobilnym, umożliwiając bezprzewodową transmisję muzyki z iPhone'a lub innego smartfonu za pośrednictwem Bluetooth, ale nie jest to bynajmniej jedyna jego funkcja.

Producent zadbał także o wejście Ethernetowe pozwalające podłączyć R2 do sieci co z kolei zapewnia dostęp do internetowych rozgłośni z całego świata. Muzykę możemy także odtwarzać z przenośnych nośników USB, zaś te same złącze umożliwia również ładowanie smartfonów.

Oczywiście jeśli nie mamy internetu, to również możemy posłuchać radia, gdyż R2 ma wbudowany analogowy tuner FM oraz tunery cyfrowe DAB i DAB+, zapewniające najwyższy poziom jakości dźwięku. Kolejną zaletą jest także możliwość połączenia w sieć kilku egzemplarzy R2 i wówczas otrzymujemy zestaw multiroom, z pełną funkcjonalnością takich systemów, a więc możliwością odtwarzania tej samej muzyki we wszystkich pomieszczeniach lub też słuchania innych utworów w każdym z nich.

R2 pojawi się w sprzedaży pod koniec bieżącego miesiąca w cenie 399 funtów.

Ruark Audio _r2_1

Ruark Audio _r2_2

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.