Systemy kina domowego Harman Kardon BDS 5.1

Jakub Kornacki
Systemy kina domowego Harman Kardon BDS 5.1

W skład najnowszej linii systemów kina domowego Harman Kardon BDS 5.1 wchodzą trzy modele: BDS 680, biały BDS 780W oraz BDS 880. Urządzenia wyglądają stylowo i nowocześnie. Produkty wyróżniają się dobrą jakością odtwarzanego dźwięku, który ma pozostać całkowicie realistyczny.

2

Produkując najnowsze urządzenia inżynierowie postawili szczególny nacisk na odbiór dźwięku pozbawionego jakichkolwiek zniekształceń bez względu na wielkość pomieszczenia, w którym się znajdują. Modele różnią się od siebie mocą oraz wielkością kolumn. Wszystkie korzystają z tej samej jednostki centralnej, która została wyposażona w cyfrowy amplituner z odtwarzaczem 3D Blu-ray Disc. Przesył HDMI Audio Return Channel odpowiada za przesył dźwięku z telewizora do systemu muzycznego.

Harman Kardon BDS 5.1

Harman Kardon BDS 780W

Odkodowanie Dolby TrueHD i DTS-HD umożliwia przetwarzanie filmów oraz muzyki z urządzeń Apple oraz źródeł online. Wykorzystanie własnej technologii Harmana - TrueStream - istnieje możliwość optymalizacji dźwięku, dzięki czemu warunki odsłuchu są dokładne, bez względu na aktualne źródło dźwięku.

Harman Kardon BDS 5.1

Harman Kardon BDS 880

Urządzenia zostały wyposażone w trzy wejścia i jedno wyjście HDMI. Wbudowany tuner FM pozwala na obiór przeróżnych stacji radiowych. Moduł łączności Wi-Fi zapewnia dostęp do domowej sieci internetowej. Pilot sterowania można sparować z obsługą telewizora, dekodera czy tunera satelitarnego. Wszystkie modele korzystają także z 200-milimetrowego subwoofera oraz 200-watowego wzmacniacza.

Nowe modele systemu kina domowego Harman Kardon BDS 5.1 są już dostępne w sprzedaży. Ich ceny wynoszą:
HK BDS 680 – 5299 zł,
HK BDS 780 – 6599 zł,
HK BDS 880 – 7499 zł.

Źródło: informacja prasowa, Harman Kardon, AGDLab.pl.
--
Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

andrzejt195000

no tak , ceny na miarę polskich zarobków, chyba robicie z Polaków idiotów,że ktoś to kupi

stivenek100

sprzet wart swojej ceny gra bosko

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.