Szafa z dojazdem do domu klienta

Adam Kwiatkowski
Szafa z dojazdem do domu klienta

Powstał serwis, który dla wielu mieszkańców miniaturowych mieszkań w stolicy będzie dobrą alternatywą dla magazynów. Pracownik "Więcej Miejsca" przyjeżdża pod wskazany adres, przywozi pudło z tworzywa sztucznego i po zapakowaniu, opisaniu, sfotografowaniu przedmiotów zabezpiecza pudło plombami. Zapakowane i zabezpieczone pojemniki są odbierane przez kierowcę i przewożone do przechowalni. Usługa działa jak szafa na potrzebne ubrania i sprzęty z dowozem. 

0

"Więcej miejsca" to nietypowa usługa, zamiast gromadzić przedmioty w domu, można je oddać na przechowanie do magazynu. Na dodatek magazyn sam przyjeżdża i odbiera lub przywozi pojemnik. 

Koszmarnie wysokie ceny nieruchomości i ich wynajmu spowodowały, że większość Polaków gnieździ się w niewielkich mieszkankach, w których brak przestrzeni na dodatkowe przedmioty. Wiele osób pozbywa się ubrań, przedmiotów, mebli i sprzętów, które chętnie by dalej użytkowało, gdyby nie brak miejsca. 

"Więcej miejsca" to alternatywa dla wynajmowanych przestrzeni magazynowych. Na usłudze skorzystają nawet bałaganiarze, bo każdy pojemnik należy opisać, można sfotografować umieszczone w nim przedmioty. W wirtualnym schowku łatwiej odszukać potrzebne ubrania, przedmioty, czy segregatory z dokumentami. Wystarczy zamówić transport i schowek przyjedzie do domu. 

Więcej miejsca" to również rozwiązanie, które pomoże przy przeprowadzce, wystarczy zamówić kontenerki, zapakować je i opisać w starym mieszkaniu, i zamówić przywózkę do nowego domu.

Usługa zaczęła funkcjonować w Warszawie, ale przesłanie rzeczy przechowywanych z "Więcej miejsca" można zlecić do innych miast.”

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.