Szpiegowska kamera WEKE ochroni nasz dom

Marek Cekaw
Szpiegowska kamera WEKE ochroni nasz dom

Kamery monitoringu od lat mogą chronić nasze mieszkania i domy przed włamywaczami, lecz ich wadą jest to, że rzucają się w oczy. Ich zupełnym przeciwieństwem jest szpiegowska kamera WEKE, której przestępca w żaden sposób nie zauważy.

0

Najpopularniejszą metodą ochrony naszej własności przed włamywaczami, są zamontowane w pomieszczeniach kamery monitoringu. To rozwiązanie bardzo użyteczne, ale posiadające zasadniczą wadę. Kamery są dobrze widoczne, więc włamywacz może je łatwo zniszczyć, uniemożliwiając zarejestrowanie jego twarzy.

WEKE1

Lepszym rozwiązaniem jest więc kamera szpiegowska, czyli dyskretne urządzenie, które jest całkowicie niewidoczne dzięki odpowiedniemu maskowaniu. Jednym z takich produktów jest sprzęt firmy WEKE, który z wyglądu przypomina zwykłą plastikową butelkę z wodą. To jednak tylko pozory, gdyż wewnątrz znajduje się kamera wideo rejestrująca obraz w rozdzielczości Full HD.

WEKE2

Kamera ma także czujnik ruchu aktywujący nagrywanie oraz wbudowaną pamięć o pojemności 64 GB, w której można zapisać do 2,5 godziny nagrań. W komplecie nabywca otrzymuje także 10 dodatkowych etykiet do naklejenia na butelkę, by jak najbardziej przypominała prawdziwą wodę.

WEKE3

Kamera oferowana jest w cenie 39,99 dolarów i może przydać się nie tylko do ochrony przed włamywaczami, ale również do sprawdzenia pracy niani zajmującej się naszym dzieckiem, lub sprzątaczki dbającej o czystość domu.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.