Szpiegowski budzik z ukrytą kamerą

Marek Cekaw
Szpiegowski budzik z ukrytą kamerą

Rodzice małych dzieci bardzo często chcą dyskretnie skontrolować pracę niani, by sprawdzić, że nie dzieje się nic niepokojącego. Umożliwia im to szpiegowski budzik firmy Lizvie, wyposażony w wiele użytecznych funkcji.

0

Szpiegowskie gadżety rejestrujące obraz z ukrycia, cieszą się w ostatnich latach coraz większym zainteresowaniem. Produkty te kupowane są przez rodziców pragnących skontrolować nianię, mężów próbujących udowodnić niewierność żony itp. Pomysłowość ich producentów nie zna granic, a jednym z ciekawszych gadżetów tego typu jest sprzęt firmy Lizvie.

Z pozoru jest to zwykły budzik o minimalistycznym wzornictwie, przypominający czarną kostkę. Ma wbudowany tuner FM, a także technologię Bluetooth, więc może odtwarzać muzykę transmitowaną ze smartfonów. To jednak nie wszystkie jego funkcje. Produkt dysponuje także ukrytą kamerą o rozdzielczości 720p, która przy pomocy WiFi lub technologii 3G/4G, w czasie rzeczywistym przesyła obraz na smartfon lub tablet. Kamera aktywuje się na czujnik ruchu, zaś nagrania zapisywane są również na karcie pamięci o maksymalnej pojemności 64 GB.

Produkt dostępny jest w cenie 95 dolarów.

Spy Hidden1

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.