Szybkowar Fagor Mastercook Rapid Xpress

Jakub Kornacki
Szybkowar Fagor Mastercook Rapid Xpress

W natłoku obowiązków oraz codziennego pośpiechu często trudno zadbać o zdrowy, pełnowartościowy posiłek. Szybkowar Fagor Mastercook Rapid Xpress umożliwia przygotowanie pożywienia wzbogaconego o najważniejsze wartości odżywcze w błyskawicznym czasie.

0

Najnowszy szybkowar posiada sześć litrów pojemności. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną zdrowo się odżywiać, a na przygotowanie pełnowartościowego posiłku nie mają zbyt wiele czasu. Gotowanie przy użyciu nowego modelu przede wszystkim pomaga zaoszczędzić cenny czas. Dodatkowo, produkty przygotowane w takim urządzeniu są wzbogacone w witaminy oraz sole mineralne.

Fagor Mastercook Rapid Xpress

Producent zapewnia, że przyrządzone w szybkowarze posiłki będą soczyste, smaczne i pełnowartościowe. Nowe urządzenie charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa. Urządzenie jest zabezpieczone przed rozszczelnieniem za pomocą solidnego zawora. Ciśnienie, które znajduje się wewnątrz modelu jest automatycznie kontrolowane.

Fagor Mastercook Rapid Xpress

Warto zaznaczyć, że ujście pary we wnętrzu odbywa się w pionie. Wpływa to na bezpieczeństwo podczas gotowania, ponieważ eliminuje to możliwość poparzenia skóry. Automatyczne zamykanie pokrywy również zmniejsza możliwość oparzenia. Produkt dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych - czerwonej, czarnej oraz fioletowej. Można z niego korzystać na wszystkich rodzajach kuchenek.

Szybkowar Fagor Mastercook Rapid Xpress jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena wynosi około 90 zł.

Źródło: informacja prasowa, Fagor Mastercook, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.